Як створити власний магазин взуття в Україні без великих вкладень? Поради від магазину marigo

Відкриття власного магазину взуття – прибуткова справа. Адже взуття – це той товар, який не втратить своєї актуальності та популярності ніколи. Магазин, який пропонуватиме оптимальну якість та адекватні ціни, гарантовано матиме клієнтів, незалежно від економічних умов та інших факторів. При цьому, є ряд важливих чинників, які варто врахувати перед тим, як відчиняти свою торгову точку.

 

Базові поради та рекомендації: інтернет-магазин жіночого взуття «Маріго»

 

Варто зауважити, що більш вигідно та виправдано створювати магазин жіночого взуття або ж дитячий взуттєвий магазин, аніж торговельну точку, розраховану суто на чоловічу аудиторію. За статистикою, магазини взуття для чоловіків є менш вигідним бізнесом. Прибутковою є сфера дитячих товарів – нога дитини постійно росте і потребує постійної заміни взуття на нове. Моделі для дітей повинні бути комфортними та якісними, аби клієнти поверталися по нову пару саме до вашого магазину. Це стосується не лише дитячої аудиторії – магазин «Маріго» пропонує хорошу якість та брендові моделі за адекватною вартістю, завдяки чому клієнти повертаються по нові покупки на сайт або ж у магазин взуття в ТЦ «Тернопіль Подоляни».

Важливо визначити, яке саме взуття ви плануєте пропонувати клієнтам. Можна обрати дешевий сегмент, втім, тоді не варто розраховувати на високу якість. Також існує дорога та середня ніша. Радимо звернути увагу на виробників саме середнього сегменту – зазвичай вони дають можливість запропонувати клієнтові хорошу якість за адекватною ціною.

Про відкриття інтернет-магазину: інформація від marigo.in.ua

Варто оцінити власний капітал. У багатьох випадках більш оптимально обрати онлайн-формат продажу взуття – інтернет-магазин. Такий вибір – це чудовий варіант для старту, якщо капітал є малим. В такому випадку потрібно потурбуватися про кілька факторів:

  1. створення сайту;
  2. реєстрація сторінок у соціальних мережах;
  3. якісна реклама – популяризація свого магазину для залучення клієнтів;
  4. наповнення сайту корисною та цікавою інформацією;
  5. відчуття власної цільової аудиторії – потрібно постійно слідкувати за зворотною реакцією людей, за тим, як вони сприймають ціни, чи влаштовує їх співвідношення ціна/якість.

Говорячи про інтернет-магазин в Україні, взуття повинне бути якісним і доволі універсальним. Крім цього, варто потурбуватися про приємний сервіс і врахувати всі деталі. Наприклад, продаючи дороге шкіряне взуття, інтернет- магазин може пропонувати клієнтам заміну у разі, якщо воно не підійшло по розміру, а також можливість повернення товару та оплати при його отриманні.

 

Як створити власний фізичний магазин взуття: Тернопіль та інші міста України

 

Щоби створити свій фізичний магазин взуття в місті Тернопіль чи в будь- якому іншому місті України, потрібно мати певний капітал. Для початку, варто знайти приміщення з вигідними умовами оренди. Шукайте пропозиції без маклерських послуг, співпрацюючи напряму з власниками приміщень чи торгових центрів. Далі потрібно виконати кілька моментів:

  1. закупка взуття – придбайте всі товари у повній розмірній сітці. Можна відвідувати гуртові бази. Щоби зекономити при покупці невеликих партій, кооперуйтеся з іншими гуртовими покупцями. Вигідний варіант – налагодити пряму співпрацю з виробниками, що дасть можливість купувати взуття більш вигідно й робити більшу націнку;
  2. створення реклами – варто потурбуватися про «онлайн» та «офлайн» рекламу, створити сайт, сторінки у соцмережах, а також рекламу на банерах, флаєри і т.д.;
  3. підбір персоналу – дуже важливо, аби всі працівники були ввічливими, орієнтувалися в асортименті та могли давати корисні поради клієнтам.

Оптимально поєднувати торгівлю в роздрібному магазині з онлайн-форматом. Так робить і магазин «Маріго», пропонуючи чоловіче та жіноче взуття: Тернопіль – це місто, де можна відвідати торгову точку, але при цьому в усі міста України можна зробити онлайн-замовлення. При цьому, радимо пропонувати товари для широкого сегменту покупців (чоловіки, жінки, діти), аби привабити різноманітну та велику аудиторію!

Related Products
Мюлі жіночі шкіряні чорні на товстому каблуці Berkonty
Мюлі жіночі шкіряні чорні на товстому каблуці Berkonty
1695 грн. 1395 грн.
Босоніжки жіночі чорні, замшеві, на середньому каблуці, з гострим носком AIFORMARIA
Босоніжки жіночі чорні, замшеві, на середньому каблуці, з гострим носком AIFORMARIA
1695 грн. 995 грн.
Босоніжки жіночі шкіряні рожеві на каблуці My Classic
Босоніжки жіночі шкіряні рожеві на каблуці My Classic
2395 грн. 1395 грн.
Босоніжки жіночі шкіряні чорні на товстому каблуку
Босоніжки жіночі шкіряні чорні на товстому каблуку
2095 грн. 1595 грн.
Босоніжки жіночі шкіряні салатові на каблуку  Brocoli
Босоніжки жіночі шкіряні салатові на каблуку Brocoli
2595 грн. 1295 грн.
Босоніжки жіночі шкіряні сірі на товстому каблуку
Босоніжки жіночі шкіряні сірі на товстому каблуку
2095 грн. 1695 грн.
Plerdy