Про нас

                                                                                                       Інтернет-магазин Marigo: якісне брендове взуття для сучасних жінок і чоловіків


Marigo - це онлайн-вітрина мережі мультибрендових магазинів взуття та аксесуарів. Ми працюємо на ринку України вже понад 20 років, упродовж яких забезпечили якісним та стильним взуттям мільйони людей. Сьогодні наші магазини відкриті в Тернополі та декількох містах Львівської області. Ми плануємо і далі розширювати географію точок оффлайн-торгівлі для наших клієнтів. За нами безліч успішних угод і вдалих продажів. А все починалося з бажання зробити модне жіноче і чоловіче взуття доступним для широкого кола українських споживачів. Збільшення кількості постійних і нових клієнтів говорить про те, що у нас це вийшло.


                                                                                                                                     Купувати в Marigo швидко, безпечно і зручно


У своїй роботі ми націлені на результат, але не ведемо боротьбу за клієнта будь-якими засобами. Нам важливо задовольняти бажання своїх покупців, налагоджувати надійні та довгострокові відносини, робити людей щасливими та задоволеними. Завдяки безпосередній співпраці з перевіреними іноземними та українськими виробниками, ми формуємо демократичну цінову політику. Якісне брендове взуття тепер доступне кожному. Наші переваги:


  1. Швидка доставка. Ваше замовлення відправимо будь-якою службою доставки максимально оперативно.
  2. Гарантія якості. Вся представлена ​​в магазині продукція виготовлена ​​з натуральних матеріалів: шкіри, замші, нубуку, текстилю. Ніяких підробок - тільки оригінальне брендове взуття.
  3. Асортимент завжди оновлюється. Ми пропонуємо великий вибір чоловічого та жіночого взуття, аксесуарів, а також шуби та засоби з догляду за шкіряними виробами.
  4. 14 днів, щоб визначитися. Ми цінуємо ваш комфорт, тому гарантуємо повернення в оригінальній упаковці та з ярликами відповідно до законів України.
  5. Демократичні ціни. У нас шкіряне чоловіче і жіноче взуття коштує на 5-40% менше, ніж у конкурентів.
  6. Акції та знижки. Хочете купити зимові чоботи в розпал сезону дешевше? Ласкаво просимо на сезонний розпродаж.
  7. Оперативний фітбек. Є питання, пропозиції, думки з приводу продукції або сервісу? Пишіть, телефонуйте – ми відкриті до розмови 24/7.
  8. Інформативний каталог. Кожен товар супроводжується максимально точним описом і фотографіями, щоб вам легше було знайти саме свою пару взуття. А зручний фільтр максимально прискорить і спростить пошук потрібної продукції.
  9. Продаж гуртом та в роздріб. Ми реалізуємо жіноче та чоловіче взуття в будь-яких кількостях. За потреби заповнимо всі папери для бухгалтерії.


Marigo - це місце, де якість, зручність і безпека цінуються понад усе. Приєднуйтесь до задоволених клієнтів і ви.

Plerdy