Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину marigo.in.ua гарантують забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі.

Інтернет-магазин marigo.in.ua забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам необхідні, тільки лише щоб менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін.

Крім усього цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, особливих програмах, знижки і бонуси.

 

1. Загальні положення:

1.1. Адміністрація сайту marigo.in.ua залишає за собою право змінити умови "Політики безпеки" із зазначенням дати редакції. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту "Політика безпеки".

 

2. Особисті відомості та безпека:

2.1. Інтернет-магазин marigo.in.ua гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2. У певних обставинах інтернет-магазин marigo.in.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині.

2.3. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Особистий кабінет".

2.4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин marigo.in.ua з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5. Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин marigo.in.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

2.7. Відповідальність за будь-які наслідки надання недостовірних даних лежить на користувачеві. У разі якщо деякі дані змінилися, користувач виправляє дані в системі самостійно.

 

Ви підтверджуєте свою згоду для використання Продавцем (marigo.in.ua) / або уповноваженою особою Продавця Ваших персональних даних, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії.

 

Реєструючись в системі, Ви погоджуєтесь з "Політикою безпеки та захисту інформації".

Plerdy